• -30%
PROJECT F ® - WashIT - PH neutrálny šampón 5L

PROJECT F ® - WashIT - PH Neutral Shampoo 5L

Na sklade
41,93 € 59,90 € -30%

(8,39 € za liter)

S DPH Dodanie na druhý pracovný deň ( objednávka do 12:00 )
Zostávajúci čas

Neutrálny šampón Extra hustý a  koncentrovaný autošampón, ktorý efektívne rozpúšťa nečistoty a zároveň je šetrný ku ochranným vrstvám laku, ako sú vosky a sealenty. Výborne penivý autošampón je vhodný nie len na ručné umývanie pomocou umývacej rukavice ale aj pre mechanické rozprašovače či vysokotlakové čističe. Vďaka pridaným lubrikantom je váš lak chránený pred poškriabaním počas umývania a zároveň dodá vášmu laku lesk a čistotu. Šampón je kompatibilný so všetkými voskami nakoľko je PH neutrálny.

 

Vlastnosti WashIT - PH Neutral Shampoo:

Extra hustý, výborne penivý, koncentrovaný autošampón. Receptúra vyvinutá priamo na Slovensku. Pridané lubrikanty pre ochranu laku. Sladká prenikavá vôňa: bubblegum (žuvačka)

Riedenie: Odporúčané riedenie je 40 ml šampónu do 10 l teplej vody.

Návod na použitie:

  1. Opláchnite svoje vozidlo od bežných nečistôt tlakovou vodou alebo wapkou smerom zdola nahor.
  2. Najviac znečistené sú spodné časti vozidla kde pri oplachu zdola nahor pôsobí voda najdlhšie a tak rozmočí všetky nečistoty.
  3. Pred použitím pretrepte.
  4. Ak je to možné, pracujte v tieni.
  5. Umývaný povrch musí byť chladný na dotyk.
  6. Pomocou umývacej rukavice spolu s nariedeným šampónom (Odporúčané riedenie je 40ml šampónu do 10l teplej vody) vozidlo umyte z hora nadol.
  7. Vhodné je použiť vedro s mriežkou, ktorá vám pomáha udržať nečistoty na dne vedra aby ste tak nenachytali usadenú špinu, ktorú by ste potom mohli naniesť naspäť na auto.
  8. Následne opláchnite vodou zhora nadol.
  9. Pre dokonalý výsledok odporúčame vozidlo po umytí vysušiť pomocou sušiaceho uteráku - Project-F - Perfect DRY

Dôležité! Nevystavujte mrazom. Uchovávajte pri izbovej teplote. Nepoužívajte iné umývacie prípravky do domácnosti, peny, odmasťovače, rozpúšťadlá a iné látky, ktoré poškodzujú lak a pomáhajú k oxidácií karosérií. Nepoužívajte špongie či rukavice s veľkými a dlhými vláknami, ktoré nedokážu účinne absorbovať nečistoty a ich použitím môžete lak poškriabať. Používajte len umývacie rukavice s jemnými chlpami z mikrovlákna alebo prírodnej ovčej vlny.

Farba: krvavo-červená

Objem: 5L

Krajina pôvodu: Slovenská republika

PROJECT F ® - WashIT - PH Neutral autošampón
PROJECT F ® - WashIT - PH Neutral autošampón riedenie
PROJECT F ® - WashIT - PH Neutral autošampón BMW
PROJECT F ® - WashIT - PH Neutral autošampón Slicklook
PFWI5000B
Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Používaním tejto internetovej stránky súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré využívame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám