Príslušenstvo

Bez kvalitného príslušenstva autokozmetiky to proste nejde ! Dôležitá je nielen chémia ale aj výber vhodného príslušenstva a jeho následne použitie.

Aplikátor na vosk alebo aplikátor gélu na pneumatiky sa postará o rovnomerné a šetrné nanesenie produktov. Mikrovláknové utierky QuickWIPE sú vynikajúcou voľbou pri čistení interiéru, skla a pri zotieraní vosku. V prípade práce s detailerom, máme pre vás pripravenú hustú mikrovláknovú utierku FLUFFY, ktorá je aj vďaka dlhšiemu vlasu šetrná ku laku. Po každom umytí je dôležité sušenie vozidla. Máme dva typy sučiacich uterákov, viac o nich sa dozviete aj na našom blogu v článku - Aký sušiaci uterák na auto ?

Štetce nie sú žiadnou výnimočnou vecou pri detailingu vozidiel. Tvrdší a mäkší štetec nájde svoje uplatnenie ako pri exteriéri tak aj v interiéri. Či už máte dizajnovo komplikované kolesá alebo čierne lakované lišty v interiéri, prídete si na svoje. V prípade čistenia sedadiel a plastov máme skvelú jemnú kefu s ergonomickým tvarom a kvalitným konským vlasom. Ak si želáte postupovať rýchlejšie pomocou vŕtačky, môžete použiť rotačnú jemnú kefu SpinCLEEN.

Pre správne a šetrné umytie vozidla si musíte zadovážiť mikrovláknovú rukavicu a vedrá WashBOX s ochrannou mriežkou Scrathschield.