• -50%
PROJECT F ® - Spin CLEEN - jemná...

PROJECT F ® - Spin CLEEN - jemná rotačná kefa - 10cm biela

PFASC100W
Na sklade
6,45 € 12,90 € -50%
S DPH Dodanie na druhý pracovný deň ( objednávka do 12:00 )
Zostávajúci čas

Spin cleen brush je je jemná kefa s nástavcom na vŕtačku.Táto kefa bola navrhnutá na čistenie aj tých najchúlostivejších miest ako sú velúrové koberce, textil ( textilné sedačky), vlna, bavlna.  Jej štetiny sú dostatočne jemné aby nepoškodili žiadnu tkaninu ale zároveň dostatočne tuhé aby vyčistili aj tie najchúlostivejšie miesta od škvŕn a špiny. Vysokorýchlostné otáčanie kefy nasadenej na vŕtačku zabezpečí dokonalé vyčistenie povrchu a zároveň vám ušetrí čas a energiu. 

 

Zloženie: 

Kefa je vyrobená z trvanlivých polypropylénových štetín, ktoré sú zapustené do silného plastového podkladu., ktorý je odolný voči pádu. Štetiny sú bezpečne pripevnené, nehrozí rozstrapkanie či vyťahovanie štetín. Stopka kefy je z masívnej ocele, ktorá slúži na bezpečné pridržiavanie k vŕtačke aj pri vysokých otáčkach. 

Vlastnosti:

  • Pripevnenie k akejkoľvek vŕtačke
  • Ušetrí vám čas a energiu
  • Jemné štetiny pre použitie na citlivých tkaninách ( koberce, velúrové koberce, textilné sedadlá, čalúnenie, vlna, bavlna )
  • Použitie v aute či domácnosti 

Odolné polypropylénové štetiny, ktoré sa nelámu, nevypadávajú a nerozstrapkajú

Vhodná aj pri detailingu, pri dennom použití či hrubom zaobchádzaní. 

 

Upozornenie:

Ak si nie ste istý, najskôr zvoľte najnižšie nastavenie rýchlosti alebo vyskúšajte kefu s vybraným čistiacim prostriedkom na nenápadnom mieste aby ste zabránili prípadnému poškodeniu povrchu. 

Project F - PuffedDRY - prislušenstvo
Project F - WashBOX vedrá - prislušenstvo
Project F - Dark TIRE Dark WAX aplikátory - prislušenstvo
Project F - Quick Wipe mikrovlákna- prislušenstvo
Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Používaním tejto internetovej stránky súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré využívame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám