Exteriér

Exteriér vozidla je to, čo všetci vidia na prvý pohľad, nenechajte sa zahanbiť špinavým a zanedbaným exteriérom. Urobte si radosť a doprajte si kvalitnú autokozmetiku. Vaše vozidlo sa vám určite odvďačí ak ho budete pravidelne udržiavať a chrániť voči poveternostným podmienkam.

Ako prvý základný produkt, ktorý nesmie chýbať je PH neutrálny šampón WashIT, ktorý je povinnou výbavou pri umývaní exteriéru. Ako ďalší produkt môžeme odporučiť voňavý čistič kolies FreshWHEELZ, ktorý sa hodí aj do menej vetraných priestorov, keďže nezapácha. V súlade s čistými kolesami je neoddeliteľnou súčasťou aj ochrana pneumatík. O takéto ošetrenie sa postará  gél na pneumatiky SikTIRE. Na mušky a podblatníky si môžete nariediť koncentrovaný univerzálny čistič AllCLEEN.

Údržba laku vozidla je ľahšia vďaka naším pokročilým ochranám. Pre pravidelnú a ľahkú údržbu môžeme spomenúť rýchly detailer SlickLOOK. Ak nemáte čas a chcete ušetriť, navrhujeme vám koncetrovaný, polymerový, oplachový coating RinzME. Naopak, ak sa chcete s lakom maznať, pripravený je pre vás hybridný vosk WaXXtreem