Interiér

Ak vám sadne do auta cudzí človek, kamarát alebo priateľka, vašou vizitkou je čistý a voňavý interiér. No nie len preto je dôležité dbať na čistotu palubnej dosky, sedadiel a tapacírov. 

Znečistený interiér vozidla obsahuje špinu, mastnotu alebo fľaky, ktoré nikto z vás neobľubuje. Práve preto sme vyvinuli univerzálny čistič AllCLEEN, ktorý si hravo poradí s takýmto znečistením v závislosti od jeho nariedenia. Pre efektívnu prácu odporúčame zakúpenie príslušenstva, ako sú kefy, štetce a mikrovláknové utierky.

Po efektívnom vyčistení nasleduje proces impregnácie plastov, ktorý je dôležitý, pretože čistenie vysušuje ich povrch. Pre tento účel je vhodné mlieko na plasty MagicIN. Pracuje sa s ním rýchlo, pohodlne a efektívne. Plasty budú ošetrené, impregnované a budú obsahovať UV ochranu. Nezameniteľná vôňa čierneho hrozna spríjemní každodennú jazdu a státia v kolónach. 

Oba produkty ponúkame aj vo väčších 5 litrových baleniach, ktoré sú efektívnejšie pre ručné autoumývarne a detailingové štúdia.