Nové balenia a 3 nové produkty pre začiatok sezóny

Posledný rok sme intenzívne pracovali na vylepšeniach, ktoré by vás potešili. Prioritou bolo aktualizovanie balení našich 500ml produktov. Podmienkou pri tom bolo dodržať náš dizajn a funkčnosť. Nové fľaše sú o trošku nižšie a majú väčší priemer. Týmto sa docieli lepšia stabilita pri pokladaní poloprázdneho výrobku na policu, zem. Rozprašovače majú lepšie vlastnosti v oblasti dávkovania a silnejšie tesnenia pre agresívnejšiu chémiu. 

MagicIN - zmenený uzáver na dávkovanie

Z aktuálnej ponuky došlo ku zmene pri produkte PROJECT-F - MagicIN. Toto obľúbené mlieko na plasty dostalo flip uzáver namiesto pôvodného rozprašovača, vďaka ktorému je dávkovanie jednoduchšie, keďže ho odporúčame aplikovať na aplikátor a následne na ošetrovaný povrch. Pri správnom dávkovaní produktu, nie je potrebné povrch bufovať mikrovlákom. Mlieko sa jednoducho vmasíruje a zanechá matný efekt. Vďaka zmene uzáveru už nebude dochádzať ku zaschnutiu pri dýze rozprašovača. 

Mlieko na plasty PROJEC-F

Mlieko na plasty s matným efektom

Nový produkt ProCLEEN - čistič a odstraňovač zápachu

Ak hľadáte produkt, ktorý vám zabezpečí špičkový výsledok v oblasti čistenia textilu, plastov a rôznych povrchov a zároveň zničí nepríjemný zápach, odporúčame ProCLEEN. Náš nový univerzálny, koncentrovaný čistič je vhodný na pravidenú údržbu, keďže je ho možné riediť, ale aj na extrémnejšie znečistenia v koncetrovanej podobe. Či už máte nové auto z druhej ruky a potrebujete sa zbaviť cigaretového zápachu, alebo sa vám stala nehoda v podobe vyliatej starej polievky, vyskúšajte tento čistič. V náväznosti na melónovú vôňu sme pripravili nové mlieko na plasty SatEEN s rovnakou vôňou. 

Nový produkt SatEEN - mlieko na plasty s melónovou vôňou a saténovým efektom.

Voňavé mlieko s matným efektom už máme, je to produkt MagicIN. No ako sa hovorí koľko ľudí, toľko chutí ! To nás viedlo ku vytvoreniu nového mlieka, ktoré sa odlišuje vlastnosťami, aplikáciou a výsledným efektom. Nový produkt SatEEN je redší a po použití vytvára saténový efekt. Aplikácia je  komfortná cez flip top uzáver, pomocou DarkWax aplikátora alebo cez Dark Trigger rozprašovač ( voliteľné príslušenstvo ) ako rýchla a jednoduchá ochrana v použití s mikrovláknovou utierkou, napríklad QuickWIPE. Výhodou je použitie s APC čističom ProCLEEN, keďže obsahuje rovnaký typ vône. To nenaruší harmóniu po použití obidvoch produktov po sebe.

Nový produkt ProWHEELZ - kyslý čistič kolies

Čistič kolies PROWheelz je u nás druhým produktom v poradí  na odstránenie nečistôt z povrchu kolies. Oproti obľúbenému čističu FreshWheelz, je PROwheelz na kyslej báze s pridanou receptúrou na odstránenie náletovej hrdze. Tento skvelý produkt je gélovitej formy, čo zabezpečí dlhšiu reakciu s nečistotou na povrchu kolesa. Môžeme vyzdvihnúť opäť príjemnú prácu vzhľadom na citrónovú vôňu. Je vhodný pre náročnejšie aplikácie ako FreshWheelz. Avšak treba podotknúť, že pri pravideľnom čistení je vhodnejší FreshWheelz, nakoľko PROWheelz je silnejší a tým pádom je agresivnejší aj na ostatné časti ako je plast, guma.