Sme radi, že po dlhom testovaní vám môžeme opäť ponúknuť skvelý a využiteľný produkt, ako v profu detailingovom štúdiu, tak aj v hobby dielni. Naša novinka má názov NanoXPRESS ako je už z názvu poznať, jedná sa o nano-technológiu, viac informácií získate v článku nižšie.  

NanoXPRESS je silikónový polymér na vodnej báze. Dá sa povedať,  že je bezpečný pre človeka a životné prostredie.  Vďaka svojmu zloženiu sa chemicky viaže skoro na akýkoľvek povrch, v prípade auta sa jedná o lak, plasty a sklo. Tento prípravok je vhodný pre dlhodobú ochranu povrchu vozidla. Rýchlou aplikáciou dosiahnete nie len ochranu laku, ale aj veľmi silnú hydrofóbnu vrstvu, ktorá zabezpečí samočistiaci účinok povrchu. NanoXPRESS je skvelým prípravkom taktiež pre zvýšenie lesku laku vozidla. Pri aplikácií na sklo, je ho možné využiť podobne ako tekuté stierače. 

Keďže nie je potrebná aktivácia teplom, jeho aplikácia je jednoduchá. Pracuje sa s ním podobne ako s detailermi. Pracujete po dieloch a zotierate pomocou mikrovlákna.

Jeho výdrž je rôzna v závislosti od prípravy povrchu. Pri aplikácií po korekcii laku a následnom odmastnení je výdrž 9-12 mesiacov. Samozrejme závisí od použitia vozidla, poveternostných podmienok a taktiež či je dané obdobie zima alebo leto. Pre dlhšiu výdrž odporúčame tento prípravok pravidelne topovať detailerom SlickLOOK.

Momentálne je produkt dostupný v 500ml baleniach s rozprašovačom v cene 29,90€ ( 59,8 € / 1 liter ) 

NanoXPRESS - Nano ochrana 500ml balenie s rozprašovačom

NanoXPRESS - Nano ochrana 500ml balenie s rozprašovačom

Detail hydrofónosti

Detail hydrofónosti

NanoXPRESS - Nano ochrana - WHEEL

NanoXPRESS - Nano ochrana

Detail hydrofónosti

Detail hydrofónosti