Väčšina z nás má vo svojej zbierke aspoň jeden obľúbený parfém. Parfém o Vás dokáže povedať viac než sto slov a dokáže zapôsobiť už v prvej sekunde. Rovnako je to aj s vôňou do auta. Dnes je absolútne bežné, že sú vône pridávané nielen do kozmetiky či domácnosti ale tiež do áut. 

Prečo je dôležitá voňavka do auta?

Vôňe do auta pôsobia na naše zmysly, ovplyvňujú náladu, pôsobia proti stresu a evokujú emócie. Dokážu tiež eliminovať nežiaduce pachy v automobile. 

Samozrejme každý človek reaguje na rovnakú vôňu,resp. pach odlišne. Preto existuje na trhu množstvo vôní, medzi ktorými si nie je jednoduché vybrať. Po dôkladnom testovaní sme pre vás pripravili tie najpredávanejšie stromčeky do auta. 

TOP voňavý stromček do auta

Medzi náš TOP voňavý stromček do auta patrí jednoznačne Black grape scent, ktorý si zamilovalo už viac než 2000 naších zákazníkov. V poradí druhá a taktiež sladká, nenásilná vôňa Papaya scent je vhodná po celý rok. Kto má rád vôňu nového auta a luxusu zvyčajne siahne po Leather scent, teda vôňu novej kože. Ak ste ráno nestihli či zabudli na svoj pánsky parfém, stromček Gentleman scent s príťažlivou drevitou vôňou s tónom mošusu vám priestor v aute dokonale prevonia. Veľmi obľúbená vôňa Fresh scent, premení vaše vzduch vo vozidle na príjemný a svieži eukalyptus.

Naše stromčeky potešia nielen prenikavou a dlhou výdržou ale i na pohľad jedinečným dizajnom. 

Chcete v aute cestovať príjemnejšie či prebiť pachy z posledného McDrivu?